O nas

 

 

Założycielką grupy dreaMs. jest Marta Połchowska (ur.07.07.1990 r.). Edukację muzyczną rozpoczęła w roku 1997 w Państwowej Szkole Muzycznej w Myśliborzu w klasie skrzypiec.

 

 

W 2003 roku grała na skrzypcach i śpiewała w myśliborskiej scholi przy parafii św.Jana Chrzciciela oraz rozpoczęła indywidualną naukę śpiewu w Myśliborskim Ośrodku Kultury.

 

 

W 2006 założyła zespół rockowo-popowy o nazwie So What?! w którym była wokalistką. Zespół miał na koncie udział w wielu koncertach w Myśliborzu, Barlinku i okolicach oraz konkursach piosenki niemieckiej, angielskiej, festiwalu Gramy. Zdobył tytuł laureata i wyróżnienie w Przeglądzie Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Z powodu wyjazdu do studia, zespół zakończył działalność w 2009 r.

 

 

Od 2009 do 2014 studiowała filologię polską na Uniwersytecie Szczecińskim, w specjalizacji językowe kreowanie wizerunku oraz polonistyka dla mediów.

 

 

W latach 2010-2015 uczyła się w Zespole Szkół Muzycznych II stopnia im.Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, w klasie śpiewu solowego u dr Małgorzaty Wieland. W 2015 roku uzyskała tytuł zawodowego muzyka wokalisty otrzymując 24/25 pkt. z recitalu dyplomowego oraz ocenę celującą z przedmiotu głównego.

 

 

Od 2015 kontynuuje naukę śpiewu na kierunku wokalistyka na Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie tenora – dr Pawła Wolskiego.

 

 

Miała okazję zaśpiewać altowe partie chóralne w Operze na Zamku w Szczecinie, w musicalu Crazy for you, w operze Bal Maskowy oraz spektaklu Dla Niepodległej.

 

 

Na ślubach śpiewa od 2012 roku. Początkowo współpracowała z wiolonczelistką – Agatą Głogowską, później rozpoczęła współpracę z wieloma instrumentalistami i wokalistami.

 

Obecnie dreaMs. team  składa się kilkunastu osób:

 

Marta Połchowska – mezzosopran

Joanna Sinkiewicz – sopran

Michał Komorek – bas

Zuzanna Jasińska – sopran / gitara

Joanna Hajkiewicz – skrzypce

Justyna Centkowska – skrzypce

Maria Bieleninik – skrzypce

Natalia Steblewska – skrzypce

Agata Głogowska – wiolonczela / gitara

Ewa Kuźmińska – kontrabas / gitara basowa

Michał Wiśniewski – organy / piano

Bartosz Rozdeba – organy / piano

Alicja Urbanowicz – organy / klawesyn

Renata Samsel – flet

Joanna Karłowicz – trąbka

 

 

Muzycy występowali m.in w Szczecinie, Policach, Stargardzie, Świnoujściu, Międzywodziu, Lubinie k/Międzyzdrojów, Myśliborzu, Gryfinie, Pyrzycach, Czaplinku, Cedynii, Mostkowie k/Barlinka, Marianowie, Warnicach, Trzcinnej, Gdańsku i Brusach.